Hakkımızda

Dedelerimizim ikinci Dünya savaşı sonrası kıtlık yıllarında at arabası yaparak başlattığı sanayicilik geleneğini daha sonra nal üretimi, bulgur ve hedik kazanı üretimi ve nihayet son yıllarda gıda ve süt endüstrisinde edindiğimiz tecrübeleri  Kinemak makine çatısı altında toplamış bulunmaktayız.
Ambalaj ve paketleme makineleri, Gıda işleme makineleri ve süt sektöründeki engin tecrübeye sahip ekibimiz belirtilen sektörlerin ihtiyaçlarını karşılama ve ihracata çalışma gayesi ile bir araya gelmiş bulunmaktadır. Ana odak noktamız Türkiye'de üretilmeyen yüksek teknolojik makinelerdir. Ekibimizden bazı mühendis arkadaşlarımızın süt tozu ve peynir altı suyu kurutma makineleri konusunda Avrupa tecrübesi vardır. Avrupanın önde gelen firmalarında uzun yıllar deneyim kazanmış sonra yurda dönmüşler ve bilgi birikimlerini kendi ülkelerine aktarmak istemişlerdir.

Firmamız gıda ve kimya makineleri sektöründe çözüme odaklı çalışmaktadır. Üretilen makinelerdeki her bir parçayı üretmek yerine, komple prosesler kurmak gayesindedir.

Gıda endüstrisinin ihtiyaç duyduğu makinelerin bir çoğunda Avrupa'daki partnerlerimizden danışmanlık ve ana parça ekipman desteği almaktayız. 
Firmamız alanında tasarım ve mühendislik hizmetlerine odaklanmıştır.

Makine parkımız
1 adet torna
1 adet Büyük freze (alından borwerkli)
1 adet borwerk
1 adet 4 toplu silindir bükme
1 adet 3 toplu silindir bükme
1 adet abkant pres
1 adet gyotin makas
3 adet kaynak makinası
1 adet profil bükme makines
1 adet lazer kesim cihazı
3 adet matkap
2 adet pres
1 adet bilimum mekanik atölye malzemesi
1 adet elektrik elektronik atölyesi
1 adet forklift
Çeşitli test cihazlar ve ölçüm cihazları

Kinemak Makina Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

Tüm hakları saklıdır.