Misyon ve Vizyonumuz

Misyonumuz
Biz, ihracaat ve yan sektörlerde; Taahhütlerimizi mümkün olan en kısa zamanda, en düşük maliyet ve en yüksek kaliteyle tamamlar ve kalıcı eserler yaratırız.
Ülkemizde güçlü olarak sektör ihtiyacını karşılarken, her koşulda üretime katkıda bulunur, kaliteli iş yapar, her yönden bize güven duyulmasını sağlarız. Özel karakterde, teknik özellikleri ağırlıklı zor ve ince işleri üstlenebilir, her yaptığımız işin bir öncekinden daha kaliteli olmasını başarır, yapılan yatırımların çağdaş dünya standartlarına ulaşmasına artı değer katarız .

Vizyonumuz
Kinemak makina, teknik ve ekonomik olarak en son sistemleri kullanan, bölgemizde sektörle ilişki içinde olan tüm kişi ve kuruluşların tanıdığı, güvendiği, saygı duyduğu ve çalışmak istediği bir firmadır. Belirli uzmanlık konularında en iyi olmayı başarmış güvenilen bir isimdir.
Bir sonraki işini daha da kaliteli yaparak, sektöründe uzmanlık sahibi olduğumuz yelpazeyi sürekli genişleterek, ulaştığımız düzeyi sadece ülkemiz için değil tüm ülke arenasına taşımaktır.

Kinemak Makina Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

Tüm hakları saklıdır.